A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Albëria Bëhet Fllokëkuqe


Not Yet Rated

[25-11-2015]
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj së fundmi ka bërë mjaft bujë me këngën e saj të re"Me Dorën shtrirë" e cila po cilësohet edhe si pretendente për ta fituar festivalin Kënga Magjike.

Ajo gjithashtu është pjesë edhe e programit "Dance with me" në Tv Klan ku vazhdimisht me partnerin e saj Veselin japin performanca të ndryshme para jurisë.

Së fundmi Albëria ka bërë një ndryshim të ri edhe në look, ku i ka lyer flokët e saj nga të zeza në të kuqe, këtë ndryshim ajo e ka bërë tek Lili Ismaili, e cila do të kujdeset për pamjen e saj edhe në netët finale të Këngës Magjike.

Fansat e kanë komplimentuar Albërien për këtë ndryshim!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019