A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Pas Triumfit, Albëria Merr Një Buqetë Me Lule Dhe Një Kartolinë


Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4
[22-12-2015]
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është shpallur fituese mbrëmë në spektaklin "Dance with me" bashk me partnerin e saj Vesel Kurtishaj ku kanë kërcyer në këtë spektakël në më shumë se 12 javë.

Pas shpalljes si fituese, Albëria ka marrë shumë urime nga fansat & miqt e saj, por një befasi shumë e bukur e priste atë pas përfundimit të spektaklit.

Motra e saj Antigona Ramosaj i kishte pregqaditur asaj një buqetë me lule dhe një kartolinë me disa fjalë shumë të bukura: "Me dashuri për ty motër e dashur Albëri...Urime fitorja nga Antigona" - ishte shkrimi që motra i kishte dedikuar Albëries.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019