A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Albërie Hadërgjonaj Në Amerikë, Po Duket Si Vajzë E Re


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[19-01-2016]
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj e cila la një mal me suksese në Shqipëri gjatë fundvitit të 2015-tës, tashmë ka ndërruar ambient dhe ndodhet tek vajzat e saj në New York.

Albëria ka vendosur të që ndrojë në Amerikë për disa muaj, e ndërsa pak para sezoni të veres ajo do të kthehet në Kosovë për të vazhduar angazhimet e saj me kocnerte dhe dasma.

E teksa është në Amerikë ajo nuk ka nguruar që të vizitojë paksa edhe shtet e tjera. Në një foto që ajo ka postuar në Instagramna ka treguar se ka vizituar botën e yjeve, Los Angelos.

Ajo çfarë na bën përshytpje në këtë fotografi është veshja dhe trupi i tonifikuar i Albëries, i cili e bën atë të duket si një vajzë e re.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019