A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Alberie Hadergjonaj: “U Ndava Sepse Burri Ishte Problematik”


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  7
[23-04-2016]
Këngëtarja e njohur nga Kosova Albërie Hadërgjonaj është shprehur gjatë intervistës televizive për emisionin “Oktapod” të Turjan Hyskës së problemet dhe sjellja e bashkëshortit të saj e kishin lodhur. Këngëtarja e njohur nga Kosova Albërie Hadërgjonaj është shprehur gjatë intervistës televizive për emisionin “Oktapod” të Turjan Hyskës së problemet dhe sjellja e bashkëshortit të saj e kishin lodhur. Gjithashtu aji ka theksuar “Kanë qenë shumë të vështira etapat e problemeve me një njeri që e do më shumë se veten. Ai është njeri shumë i mirë. Mua më ka ndihmuar dhe më ka bërë kjo që jam sot, ndonëse unë kam punuar fort dhe kam dashur të arrij shumë në jetë. E kam dashur shumë, e dua dhe do vazhdoj ta dua, por ka qenë problematik dhe ai e di këtë… derisa u lodha dhe i ngrita duart,”-është shprehur Albëria.
 (Express)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019