Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Ik Tani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Pyes veten time mmm...
mos valle fajtore jam,
se di ku gabova
qe me qetren ti tani je bashk

Shum e rend per mua
eshte kjo loj perpiqem
dot nuk e kuptoj
sa shum une po vuaj,

E ti se mer guximin
as te me shpjegosh
me mir nga une shko
faljen time mos e kerko

Veq shko ti shko mos me lendo.....

Ik ne djall tani
une per ty sdua tja di
se ne ket bot sje i vetmi
sje i vetmi ti...

Me cmend me mir ik tani
(aaaaaa) me mir ik tani
me mir per te dy me mir
ik tani ik ik tani.


Ky tekst u dërgua nga  Annonim

Alberie Hadergjonaj - Ik Tani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Tani".
3. Video është e këngës "Ik Tani", por nuk këndohet nga Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:


Komente 0