A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Alberie Hadergjonaj - Sonte


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Loçka Jeme"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte" kënduar nga Alberie Hadergjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ronela Hajati & Lyrical Son - Sonte

Ah Ah
Ah Ah
Ah Ah
Ah Ah

[Ronela]
Hajde ta harroj
Hajde, hajde boma ta harroj
Naughty, naughty boy
Hajde fiki dritat, bojm një lojë
Me trupin tim, ti mund t'bosh ça t'dush
Ça ndodhi sot, se merr vesh kërkush
Hajde më beso, fajin nuk ta lo
Ti je single, unë kam njo

[Ref.]
Po du tinza sot me dal
Sot ka vepra, nuk ka fjalë
Hajde boma qejfin
Sonte, Sonte
Nuk e di a muna me t'pa
E nëse vij manej duhna me t'nga
Sonte t'du nesër nuk t'njoh
(babe) Kush je

[Lyrical Son]
Once you go Festim, you can never go back
Me mu thell 20000 milja n'det
E di osht ma lezet nëse dyt e bojm fsheht
Ki me dasht prap,ki me m'thirr apet
Once you go Festim e merr vesh që o gabim
Kur hera tjera ska e t'mes vec kujtim
I'm all about that one night stand little thing
Ti e ki dasht vet
Fajin o jetim
Hej, Merre si msim që nuk bon me marr shembull
Ooo Na na na na naaa
Nuk mund me dasht ato sikur mu zemër
Ooo Na na na na naaa

[Ref]
Po du tinza sot me dal
Sot ka vepra, nuk ka fjalë
Hajde boma qejfin
Sonte, Sonte
Nuk e di a muna me t'pa
E nëse vij manej duhna me t'nga
Sonte t'du nesër nuk t'njoh
(babe) Kush je

[Ronela]
Ti se din as vet ça don
Sot thu jo nesër harron
pikë n'zemer më ke lon
Ajajaai Ajajaai

Ah Ah
Jo nuk ke faj ti
Ah Ah
Hajde ti hajd ti
Ah Ah
Sot mos u nal ti
Ah Ah Ah Ah

[Ref.]
Po du tinza sot me dal
Sot ka vepra, nuk ka fjalë
Hajde boma qejfin
Sonte, Sonte
Nuk e di a muna me t'pa
E nëse vij manej duhna me t'nga
Sonte t'du nesër nuk t'njoh
(babe) Kush je

Ada - Sonte

Ti je kon i pari
Zemer i pari
Qe me shpirt une e doja vertete
Ka met zon halli kur tmarre malli
Jo afer vetes me nuk do me gjesh
E vrave , e vrave ndjenjen time
Perse ma bone ti me hile

REF
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani pa problem
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani zemra jem
Mbaj mend fjalet e mia
Nje si un jo kurr ti ske me gjet
Dashuria
Qe ta pata dhon ka met mungu
Keq ka met mungu

E ke ti fajin , je i asaj
Ja perse syt po me qajn
Me djeg si zjarri
Ti je tradhetari
Sa pa shpirt o zemer je tregu
E vrave , e vrave ndjenjen time
Perse ma bone ti me hile

REF
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani pa problem
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani zemra jem
Mbaj mend fjalet e mia
Nje si un jo kurr ti ske me gjet
Dashuria
Qe ta pata dhon ka met mungu
Keq ka met mungu

REF
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani pa problem
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani zemra jem
Mbaj mend fjalet e mia
Nje si un jo kurr ti ske me gjet
Dashuria
Qe ta pata dhon ka met mungu
Keq ka met mungu

Shonak - Sonte

Ref (x2)
Cep e ncep t botes shkova
Por askund si ty nuk gjeta
Ti per mu je e vetmja
Por askund si ty nuk gjeta

Verse 1:

U bo nje koh qe sjena pa s do me thon qe jena nda
Ajo shkelqen si diamant me at trupin si elegant
Si ilac e kam se ajo msheron krejt
Ate qe meriton shonak ja fal leht

Cdo dit e ma shum m'kerkon me m'pas
Besom je me fat qe ket djalin ke permas

Ty my beb tkam tngjit ntrup edhe nese sjom
Se fort ti mdon ,un jam me fat qe t'kom
Kurr e kerkon un ja jap krejt
Nkraht e mi ajo ndjehet sikur mbretresh

Verse 2:

Sot kam ardh me tmarr e neser tcoj prap
Cdo nate qe te jesh me mu vec dashni un do tjap
Ca kom nzemer e maj nveti
Nese je npozit tem mkupto mas lehti

Prej zemres dalin kto fjal qe i thom
Sun folin per ty se vec un ty tkom
Hajde luj venit girl ta ndrojm menyren
Nga pak bohen shum e ta plotsoj deshiren

Menyra jote si e bon mu shum mfikson
Ti boj mas miri krejt stilat qe i preferon
Vec ma jep 1 shanc e tcoj nqiellin e shtat
Asgje tjeter nuk du vec ty te tkem
Ket nat
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018