A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Alberie Hadergjonaj - Me Iku Dashuria


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/04/2010

2010-04-08T20:51:52

Nuk dua zerin tend me ta degjoj
Nuk dua puthjen tende ta shijoj
Nuk dua fjales tende ti besoj
Se per mu me nuk ekziston
Tani me un per ty JO nuk kam mall
Mundohem dhe nuk gjej me asnje fjal
Me iku dashuria m'shkoj ne dajll
Asnje here vetes Time nuk ja fal

Si neper enderr e kujtoj emrin tend
Dhe plag e vjeter me kaloj me kaloj e nuk me dhemb
Ne zemren time asnje vend me nuk gjej dhe Nuk e gjej dhe veten sdua me ta genjej(2x)

E ndjeja ti nuk ishe tipi im
E ndjeja se do ishte nje zhgenjim
E dija gjdo fillim ka nje mbarim
Por gabova se te desha shpirti im

Si neper enderr e kujtoj emrin tend
Dhe plag e vjeter me kaloj me kaloj e nuk me dhemb
Ne zemren time asnje vend me nuk gjej dhe Nuk e gjej dhe veten sdua me ta genjej(2x)


Lyrics submited by Wiwoza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019