A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alberie Hadergjonaj - Kur Nuk Shkon Nuk Shkon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Music:

Alberie Hadergjonaj

Lyrics:

Big Basta

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"O Sheqer"

Song from the album:

"Potpuri Nga Albatrade"

Song from the album:

"Maturantet"

Song from the album:

"Kur Nuk Shkon, Nuk Shkon"

Participating in

VFM 2011


S'di sa net i kam kaluar
une pa ti une pa ty
derdha lot per te t'haruar
ti se di ti se di . aaaa
nese don qe te ta them ty
sa te du sa te du
me mire zemren time e mer
se s'po mundem me duru

Reff:
Pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti
e mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti e
mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
aaaaaaa!

Ku jan endrat qe besuam
une dhe ti une dhe ti
te di kur me doje mua
perendi perendi . aaaaa
ndoshta veq atehere me doje
shume m'doje shume
sepse vetem ke nje tjeter
dhe spo mundem me duru

Reff:4x
Pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti
e mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti e
mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
aaaaaaa!


Lyrics submited by Drita Shaini   NoraKS   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019