Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Music  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika & Teksti:

Stine

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Mos Em Le"

Këngë e albumit:

"Hape Zemren"

Komente

Asnjë Koment

24/10/2011

2011-10-24T19:59:00+00:00Nëse ndizem shkëlqej si yll n'qiell
Jam si rreze,je si dritë je diell
Nëse bie perëndim do t'pres
S'je imazh jo,je o aq vërtet

Dhe vetëm bëj muzikë
Bëj muzikë,bëj muzikë edhe pikë
Dhe vetëm stil unik
Stil unik,mos u çudit

Dhe vetëm me një stil
Me një stil elektronik
Dhe vetëm,ke dhënë pikë
Ke dhënë pikë,krejt falimini

Se janë gjurmët,s'mund tu rezistoj
Se je pasioni,arrin t'më çlirojë
Eshtë një tingull,krijuar nga atje lart
Eshtë orkestër,simfoni e parë...

Dhe vetëm bëj muzikë
Bëj muzikë,bëj muzikë edhe pikë
Dhe vetëm stil unik
Stil unik,mos u çudit

Dhe vetëm me një stil
Me një stil elektronik
Dhe vetëm,ke dhënë pikë
Ke dhënë pikë,krejt falimini

Dhe vetëm.........Dhe vetëm
Dhe vetëm.........Dhe vetëm

Lyrcs & Music: STINE


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet