Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Malli Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

per ty u bera un kaq e bukur
por ti me ike,dhe me sje dukur
te vije vec1dit jo nuk mjafton
as gjith jeta joon

se jeta jon esht plot me x-se
kur digjet zemra nuk do zjarrfikse
me kerko,te lutem mos mharro,asnjeher
kur ti me doje mua mkerkoje
me kerko se ktu do jem

REF 2X
malli im,shpirti im
per sme do si dikur
un kte jo se kuptoj

malli im

per ty u bera un kaq e bukur
por ti ke ikur,dhe me sje dukur
te vije vec1dit jo nuk mjafton
as gjith jeta joon

se iken jeta shum shpejt po shkon
po serdhe sonte,neser esht von
me kerko tlutem mos mharro
asnjeher

kur ti me doje,kudo mkerkoje
mos mharro,tlutem asnjeher

REF 2X
malli im,shpirti im
per sme do si dikur
un kte jo se kuptoj

malli im

REF 2X
malli im,shpirti im
per sme do si dikur
un kte jo se kuptoj


Ky tekst u dërgua nga vilma :)

Alberie Hadergjonaj - Malli Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Im".
3. Video është e këngës "Malli Im", por nuk këndohet nga Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:


Komente 0