A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Alberie Hadergjonaj - Tani Me Tjetrën Je


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Music:

Alberie Hadergjonaj

Lyrics:

Arben Duka

Arrangement:

Enis Presheva

Song from the album:

"Mihane"

Song from the album:

"Pse U Ndame"

Song from the album:

"Perla Qytetare"

Song from the album:

"Kur Nuk Shkon, Nuk Shkon"


Nuk qenka e then,
dashuria te jetoj
Netet qe kaluam,
Jo dot si harroj
Tani flen me tjetren,
mua am kujton
e di s'm ke harruar,
tjetren e mashtron

aaaaaaaaaaa

Sa gabim e paskam pasur
qe te kam besuar
Kur me thoje jeta ime
ahh sa shum te dua
Te besoja,te besoja
paskam qen e marr
Kur me thoje jeta ime
vetem ty nuse dot marr

Ref:2x

Tani ti me tjetren je,
puthjen time asaj ja dhe
Un jam lenduar shume
pot pergdhel ashtu sic
T'pergdhelja une...

Sa gabim e paskam pasur
qe te kam besuar
Kur me thoje jeta ime
ahh sa shum te dua
Te besoja,te besoja
paskam qen e marr
Kur me thoje jeta ime
vetem ty nuse dot marr

Ref:2x

Tani ti me tjetren je,
puthjen time asaj ja dhe
Un jam lenduar shume
pot pergdhel ashtu sic
T'pergdhelja une...


Lyrics submited by Era Prelvukaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019