A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alberie Hadergjonaj - Herët A Vonë


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/08/2014

2014-08-26T14:05:43

Music & Lyrics:

Alberie Hadergjonaj

Music, Lyrics & Arrangement:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Video Production:

EMF Creative


Nëse zemrën ty ta fala...
Pse lëndove shpirtin tim?
Vetën time dot s'e ndala
S'dua më t'ja di për ty

REF
Herët a vonë ti ke me pa
Qielli ka me t'ra
Zemër, zemër s'ki...

Herët a vonë ti ke me pa
Kështu si më ke ba
Zemër, zemër ti...

Nëse zemrën ty ta fala...
Pse lëndove shpirtin tim?
Vetën time dot s'e ndala
S'dua më t'ja di për ty

REF
Herët a vonë ti ke me pa
Qielli ka me t'ra
Zemër, zemër s'ki...

Herët a vonë ti ke me pa
Kështu si më ke ba
Zemër, zemër ti...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019