Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albërije Hadërgjonaj - Pa Te Nuk Mundem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Endrrat qe mi fale
Prap mi ke marr
Te deshta me zemer
Ti vetem me fjal

Tash u bo shum koh
nuk kam me as gjum
bashk kur ishim me se miri
ti i dhe fund

REF. x2:
Iku dhe keq ai me la
N'ket jet per mu ishte gjithçka
Po du me dije me ja ba
Pa te nuk mundem hiç
Nuk mundem jo...

Me dit sa jam merzit
Prap tek un ishe kthi
Da dashje na ke lendu edhe
Veten edhe mu

Tash u bo shum koh
nuk kam me as gjum
bashl kur ishim me se miri
ti i dhe fund

REF. x2:
Iku dhe keq ai me la
N'ket jet per mu ishte gjithçka
Po du me dije me ja ba
Pa te nuk mundem hiç
Nuk mundem jo...
Albërije Hadërgjonaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/04/2019
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Orkestrimi: Edlir Begolli
Video Produksioni: MAX Production


Albërije Hadërgjonaj - Pa Te Nuk Mundem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Te Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Pa Te Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Albërije Hadërgjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

8
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Albërije Hadërgjonaj:


Komente 0