Tema: Poezi Për Jetën


Jeta Është!!

Jeta është si puna e këmbëve-
Nganjëherë pëson dhe ndrrydhje,
Kur t'ofrojnë me hangër rrush-
Mos kërko ti luleshtrydhje!.

- Poezi nga Albërim Stojani


- U dërgua nga AlberimStojani -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0