Tema: Poezi Satirike


Kartëmonedhat Dhe Të Shkoqiturat!

LEKET PREJ LETERE NE QOFTE SE BIEN NE TOK JANE SHUME TERHEQESE PER SHUME NJEREZ POR TE VERBERIT KALOJNE PRAN EDHE NUK I JAPIN AS PAK RENDESI!

EDHE LEKET E SHKOQITURA JANE SHUME TERHEQESE KUR BIEN NGA DIKUSH APO DIKU PER TOK POR TE SHURDHURIT KALOJNE PRANE NUK I JAPIN AS PAK RENDESI TINGELLIMES SE TYRE!.

6/11/2012

- Poezi nga Albërim Stojani


- U dërgua nga AlberimStojani -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0