Tema: Poezi Për Fenë Myslimane


Beteja Me Nefsin-Shpirtin

Te luftosh me Nefsin tënd
është betejë shumë e rëndë,
shumë e lodhur dhe e mërzitshme,
Por me punë, bindje dhe mbështetje tek Allahut gjithçka bëhet e arritshme.

- Poezi nga Albërim Stojani


- U dërgua nga AlberimStojani -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0