Tema: Poezi Për Fenë Myslimane


Dynjaja Është Deti I Kënaqësive!

Dynjaja është Deti i kënaqësive
Dhe në të njëriu zhytet,
Por harron se i mjafton vetëm një pikë uji
Që në Të Ai të mbytet!.

- Poezi nga Albërim Stojani


- U dërgua nga AlberimStojani -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0