Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albert Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Albert Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Në vitin 2016, Albert Gashi publikon albumin "Albert Gashi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentAlbert Gashi (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Faik Rama

Nijazi Boneshta

Eri Qerimi

Ymerli Krasniqi

Tan Tirona

Orhan Ademi

Fidani Vogel

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Xhimi

Tags: Albert Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet