Albert Osmanollaj
Albert Osmanollaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Albert Osmanollaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai studion në Akademinë e Arteve në degën e saksofonit. Ai merret me muzikë prej shume vitesh. Mbështetja më e madhe për të, që në fillim, ka qënë e motra. Alberti thotë se nëse nuk merret me muzikë, ai nuk është i lumtur. Është natyrë që nuk dorëzohet lehtë dhe guxon të bëjë gjërat që i pëlqejnë. Muzikën e ka të trashëguar nga e ëma, e cila është këngëtare. Në vitin 2017, Albert Osmanollaj merr pjesë në The Voice of Albania 6....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0