A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albert Pestisha

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Albert Pestisha is a singer of Pop music. Më datë 15 Korrik 2015, Albert Pestisha publikon videoklipin "Temperatura". Më datë 15 Shkurt 2017, Albert Pestisha publikon videoklipin "Furtuna". Më datë 19 Korrik 2017, Albert Pestisha publikon videoklipin "Jasemin". Më datë 7 Dhjetor 2017, Albert Pestisha publikon videoklipin "Ktyneher". Më datë 5 Korrik 2018, Albert Pestisha publikon videoklipin "Fuera"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

T4k

Kevi

Melo

Mergim

Tanar

Nesko

Lumni Aliu

Zgjim Baraliu

Contraband Gotti

Moz


Tags: Albert Pestisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019