Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albert Zhubi - Beqaria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

E ty tka nona quno me kimete
e nuse tbukur quno nona ta ka gjete
pse po ngutesh nan ta lojm pak ma vone
se po u martove ke lidh dur e kome

e iku iku aman beqaria
e te kerkon hesap o gruja te shpia
e iku iku aman beqaria e
te kerkon hesap o gruja te shpia

e mu te shkretin aman qme ka gjete
o si e futa veten ne siklete
e gjat e gjon e pata mennuee
e spata mendjen o me u martue

e iku iku aman beqaria
e te kerkon hesap o gruja te shpia
e iku iku aman beqaria e
te kerkon hesap o gruja te shpia


Ky tekst u dërgua nga  katche


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albert Zhubi - Beqaria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beqaria".
3. Video është e këngës "Beqaria", por nuk këndohet nga Albert Zhubi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albert Zhubi:


Komente 0