Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alberti - Shkruaj Nè E-Mailin Tim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkruaj Nè E-Mailin Tim".
3. Video është e këngës "Shkruaj Nè E-Mailin Tim", por nuk këndohet nga Alberti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alberti - Shkruaj Nè E-Mailin Tim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Nostalgji"

Këngë e albumit:

"Me Trego"

Pjesëmarrëse në

VFM 2006

Komente

Asnjë Koment

01/06/2006

2006-05-31T23:00:00+00:00Sikur unè ty mos tè kisha takuar
ndoshta kurrè nuk do ta kisha kuptuar
cfarè peshe ka,cfarè ngjyre ka dashuria,
ti je èndra qè e kisha èndèruar
je dèshira qè e kisha zgjuar
me ty ka peshè,me ty ka ngjyrè dashuria.

ref:sonte pèr ty u pèrmallova
larg èshtè amerika nga kosova
sonte letèr dashurie shkruaj me mallèngjim,
pèrgjijgjen tènde me afsh po e pres
shkruaj sa mè shpejt se do vdes...
shkruaj sa mè do...shkruaj....
nè emailin tim.


Më Shumë Këngë Nga Alberti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet