Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alberti - Te Du, S'te Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du, S'te Du".
3. Video është e këngës "Te Du, S'te Du", por nuk këndohet nga Alberti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alberti - Te Du, S'te Du  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Hitet E Pranveres"

Këngë e albumit:

"Me Trego"

Pjesëmarrëse në

VFM 2006

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Eee rezikshme je fjalet qe i thua
por mos haro ti zemer s;me frikson
muaaa..Veq e imja je kur te kam ne
duar por qfar loje luan un se kam
kuptuar...

Nuk te besoj nuk te kuptoj kjo dashuri krejt me duket veq si loj
a me doo a nuk me dooo dua ta di
pse kaq shum ti me mundon..

ref.
Te du s'te du pse keshtu asht kjo
loj..Te du s'te du pse mbas teje gjith
vrapojn...Te du s'te du gjith e din se
ti kush je...Te du s'te du tregom se cfar magjie keee

E pa besushme cfar dreqi ki trego
Te shoh me tjeret do te eksplodoj
si bomb...Veq e imja je dua qe ta
kuptosh ose ri me mua ose mua
t'me harosh...

Nuk te besoj nuk te kuptoj kjo
dashuri krejt me duket veq si loj
a me doo a nuk me dooo dua ta di
pse kaq shum ti me mundon...

ref.
Te du s'te du pse keshtu asht kjo
loj..Te du s'te du pse mbas teje gjith
vrapojn...Te du s'te du gjith e din se
ti kush je...Te du s'te du trego se qfar magjie keee...

E rezikshme je fjalet qe i thua por
mos haro ti zemer s'me frikson
muaa...Veq e imja je kur te kam ne
duar por qfar loje luan un se kam kuptuar...

Nuk te besoj nuk te kuptoj kjo dashuri krejt me duket veq si loj
a me doo a nuk me dooo dua ta di
pse kaqw shum ti me mundon...

ref..2x
Te du s'te du pse keshtu asht kjo
loj..Te du s'te du pse mbas teje gjith
vrapojn...Te du s'te du gjith e din se
ti kush je...Te du s'te du trego se
qfar magjie keee...


Ky tekst u dërgua nga  edona
Më Shumë Këngë Nga Alberti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet