A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albi Dhe Eri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Albi Dhe Eri është një grup artistësh. Në Nëntor 2003, Ernis Çili marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Me Degjo", në bashkëpunim me Albi Dhe Eri. Në Maj 2004, Albi Dhe Eri marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Thjesht Une Dhe Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

Okupatorat

P.E.Z

Lil G's

Down Town

Te Tjeret

Dpk

Bloody Gangstaz Family


Tags: Albi Dhe Eri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019