Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Albi Xhepa - Ne Ekstremin Tend  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/09/2013

2013-09-03T02:05:39

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Kledi Bahiti

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010
Sot eshte nje dite e re
Jam zgjuar me ide
do desha qe te them
te dua

E kam une me pak frike
Te behem romantike
Por ti je pik kontakti ,shpirt

Ref:
Gati jam tani
Ta fitoj kete histori
Gati jam tani
Qe te lind te vdes tek ti
Gati jam tani
Ne ekstremin tend te vij
Te marr fryme me vite brenda tij…

Sot eshte nje dite me diell
Dhe syte e tu me ndjell
Me ben qe te besoj tek ne

I mire apo gabim
Ti je nje kombinim
Prandaj te dua pa mbarim

Brige:
smund te mbetem une pa folur
dhe te pres ne pafundesi
nuk kerkoj asnje pergjigje
vec vemendje pak nga ti
jo nuk mundem ta lejoj une
jeta iken me shpejtesi
shpejtesi ,shpejtesi ,shpejtesi


Ky tekst u dërgua nga Jona Xhepa
Më Shumë Këngë Nga Albi Xhepa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet