Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Albi Xhepa & Sam Jaupaj - Drite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Semi Jaupaj

28/12/2010

2010-12-28T08:22:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Drite" kënduar nga Albi Xhepa & Sam Jaupaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albi Xhepa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet