A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Albi Xhepa - Ku Ma Le


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/11/2018

2018-11-16T18:24:13

Lyrics:

Yll Limani

Video Production:

VisSoundMedia

Production:

Edlir Begolli


Dashninë, ti zemer ku ma le dashninë
A nin, ti zemer pak per mu a nin
Dashninë, ti zemer ku ma le dashninë
A nin, ti zemer pak per mu a nin

Zemren un te ti e lash
Asnje lot ne sy sta pash
Si jeton pa mua tash

Sa here ti me ke lendu
Prape tkom dashtë
Se kom menu
Se ni ditë ki me ndryshu

Sa te kam besuar
Me shpirt ne dy duar
Bëja be ne syte e ty

E ti prape vazhdoje
Beje sikur mdoje
E une kurre se kam kuptuu

Dashninë, ti zemer ku ma le dashninë
A nin, ti zemer pak per mu a nin
Dashninë, ti zemer ku ma le dashninë
A nin, ti zemer pak per mu a nin

Zemren un te ti e lash
Si ta kthej un kohen tash
Te harroj sa shume tkam dasht

Sa here lotet ti kam fshi
Ke harru me siguri
Si jeton pa mu se di

Sa te kam besuar
Me shpirt ne dy duar
Bëja be ne syte e tu

E ti prapë vazhdoje
Beje sikur mdoje
E une kurre se kam kuptu

Dashninë, ti zemer ku ma le dashninë
A nin, ti zemer pak per mu a nin
Dashninë, ti zemer ku ma le dashninë
A nin, ti zemer pak per mu a nin

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019