A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Albi - Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2007

2007-04-03T04:29:59

Sa shum kam pritur sa shum kam qar
sa dit kalova ne zemer i vrar

kam shum deshir te shoh ty prap
tjetoj me ty sikur me par

- jaam i vdekur si deti pa val
jam i heshtur si nat ne mal

jjam ftohur njet si bora njanar
se shpirti nuk duron pa ty tjeton

kam zemer dhe un smund te duroj shum
dot vie dita kur me sjetoj
dot me kerkosh ti vazhdo te jetosh

do te vuash per mua si un qe vuajta pa ty
pah ty shpirt pa ty


Ky tekst u dërgua nga  KaltrinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019