Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albim Mziu

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Albim Mziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Nëntor 2019, Albim Mziu publikon videoklipin "Te Dashuroj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nderim Kurti

Sokol Matoshi

Habil Hoxha

Titi

Alban Feka

Tafil Kurtishi

Genc Leka

Gezim Demaj

Flurim Susuri (Luli)

Besnik Cikaj

Tags: Albim Mziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet