Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albin - Erdhi Koha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Çfarë fati, gjithë po kërcejnë
Kanë harruar ty të rrëmbejnë
E me sy provoko, e kjo zemër a duro
Erdhi koha t’veproj

Si mund t`i rezistoj ata sy
Çdo qelizë digjet për ty
Të kap për dore, impulset s`i ndaloj
Erdhi koha t’vazhdoj

Unë të dua dhe s`ka tjetër
Jam i vetmi që ta di vlerën
Shpresoj ta kuptosh me shikim
Që kam ardh me qëllim
Unë të dua dhe s`ka tjetër
Jam i vetmi që ta di vlerën
Nuk e di a do ia dal mbanë
E kuptova që je thikë me dy anë

Po më hipnotizo, e me vepra konfuzo
Dhe pastaj më refuzo
E keqe e mbuluar, gjarpër i maskuar
Prap` ngela i lënduar

Si mund t`i rezistoj ata sy
Çdo qelizë digjet për ty
Të kap për dore, impulset s`i ndaloj
Erdhi koha t’vazhdoj

Unë të dua dhe s`ka tjetër
Jam i vetmi që ta di vlerën
Shpresoj ta kuptosh me shikim
Që kam ardh me qëllim
Unë të dua dhe s`ka tjetër
Jam i vetmi që ta di vlerën
Nuk e di a do ia dal mbanë
E kuptova qe je thikë me dy anë


Albin - Erdhi Koha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhi Koha".
3. Video është e këngës "Erdhi Koha", por nuk këndohet nga Albin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0