Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albina Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Albina Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2014, Albina Bajrami merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Indiani Vogël". Më datë 14 Qershor 2016, Albina Bajrami publikon videoklipin "Dj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shejla Sylejmani

Erda Bullaku

Albina Sinani

Anamaria Isufaj

Gresa Hoxha

Sijeta Hoti

Blorentina Morina

Festina Kabashi

Doruntina Shabani

Fortesa Berisha


Tags: Albina Bajrami

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet