Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Burrniku - Haram Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kam mashtrru veten me fjal
qe do duroj un pa ty
dashnia si det me val
un u zhyta fell aty

Pasha zotin maje n'men
ka met zan ty haku jem
2x

Haram i qoft kush ti mban durt
kush te puth te perqafon
haram i qoft qdo kujt qe mua me zavendson
haram i qoft qdo kujt qe mua me zavendson
2x

Shkoni e tregoni qe un e deshta shum
shkoni e tregoni qe per te kam mall un shum
ah shoqni me thoni a ma mir ka gjet
un me gjith zemer shkoj e shoh vet

Haram i qoft kush ti mban durt
kush te puth te perqafon
haram i qoft qdo kujt qe mua me zavendson
haram i qoft qdo kujt qe mua me zavendson
Albina Burrniku
Publikimi: 26/02/2022
Teksti: Albina Burrniku
Orkestrimi: Besnik Zikolli


Albina Burrniku - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Albina Burrniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Burrniku:


Komente 1