Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Albina Hashani - Uragan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uragan".
3. Video është e këngës "Uragan", por nuk këndohet nga Albina Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albina Hashani - Uragan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

VFM 2006

Komente

Asnjë Koment

01/06/2006

2006-05-31T23:00:00+00:00URAGAN

Qka është sot me nuk dot perseritet
ma dergo nje signal si dikur

ktheje filmin nderroje planetin
ka ca zjarre qe nuk shuhen kurr

Qka ështe sot me nuk dot perseritet
batanija mbaroj n'dysheme

dhe nenkresa per tok le të ngjitet
me e lumtura jam mbi kete dhe...

Nese duhet le te quhet si
le te quhet si...
si dashuri

Bjeri URAGAN o si me tupan
koken qan e qan ky URAGAN

Bjeri URAGAN qe sa e kemi plan
buzen thanë e thanë ky URAGAN


Ky tekst u dërgua nga Albina
Më Shumë Këngë Nga Albina Hashani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet