Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Jakupi - Poezi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


poeziiiii per ty kushtova se me ka marr malli shum ti puth buzet si llokum

RF)
ku je ku je se diii me mungon ku humbi kjo dashuri sepse un te dua vetem ty


Ky tekst u dërgua nga Fatjona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albina Jakupi - Poezi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Poezi".
3. Video është e këngës "Poezi", por nuk këndohet nga Albina Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Jakupi:


Komente 0