Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Jakupi - Tani Ti Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E degjoj thirrjen tende te vonuar
Kerkon ti kerkon shpetim nga un
Nuk dua falje
Nuk dua shpjegim
Nuk dua ta degjoj nga ti me emrin tim

Ref 2x :
Tani ti shko me ler te qet e qet dua te jem ...

Provova shum her ty te kuptoj
E ti kurr mua kurr mua jo jo
Nuk dua falje
Nuk dua shpjegim
Nuk dua te degjoj nga ti me emrin ti

Ref 2x :
Tani ti shko me ler te qet e qet dua te jem...

Tani ti shko me ler te qet e qet dua te jem
Tani ti shko me ler te qet e qet dua te jem Me ler te qet e qet dua te jem


Ky tekst u dërgua nga Fjolla

Albina Jakupi - Tani Ti Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani Ti Shko".
3. Video është e këngës "Tani Ti Shko", por nuk këndohet nga Albina Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Jakupi:


Komente 0