Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Jakupi - Tash Vone Te Kujtoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


tash von te kujtoj kur gjdo gje mbaroj
gjdo gje mbaroj
un mundohem ti them vet vetes
qe ti nuk me mungon ma sjellet ne koke
diqka qe nuk e them un genjeve vet veten
kur them se nuk te deshta shum

Ref:
nisem e tham por nuk di ka te shkoj njerzit nuk me kuptojn
qfar mua me ndodh

nisem e tham por nuk di ka te shkoj
njerzit nuk me kuptojn
qfar mua me ndhodh

tash von te kujtoj kur gjdo gje mbaroj
gjdo gje mbaroj
un mundohem ti them vet vetes
qe ti nuk me mungon ma sjellet ne koke
diqka qe nuk e them un genjeve vet veten
kur them se nuk te deshta shum

Ref:
nisem e tham por nuk di ka te shkoj
njerzit nuk me kuptojn
qfar mua me ndodh

nisem e tham por nuk di ka te shkoj
njerzit nuk me kuptojn
qfar mua me ndodh


Ky tekst u dërgua nga Edona Aliu


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albina Jakupi - Tash Vone Te Kujtoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Vone Te Kujtoj".
3. Video është e këngës "Tash Vone Te Kujtoj", por nuk këndohet nga Albina Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Jakupi:


Komente 0