Official Video

Albina Kelmendi - Hera E Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/07/2016

2016-07-30T16:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hera E Pare" kënduar nga Albina Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albina Kelmendi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nora Istrefi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kjo eshte hera epar qe pres te ndalur kjo eshte efundit qe tre jesh ne rend te par odjal siti nuk ka shum te desha tash nuk te dua me kjo eshte hera epar qe pres endalur kjo eshte hera e fundit qe te jesh ne rend te apr ti o djal si ti nuk ka shum te desha tash nuk te dua me nuk edua ndjenjen qe ekam nuk dua te te dua nuk edua veten kur ste kam edhe pse sje me mua nuk edua nuk dua asgje ty nuk te kam sdua te te leMë Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi: