Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albina Kelmendi - Ishim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishim".
3. Video është e këngës "Ishim", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albina Kelmendi - Ishim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Hajredin Pasha"

Komente

Asnjë Koment

19/10/2018

2018-10-19T16:53:19+00:00E kujtoj kohën që shkoi
Kur buzqeshnim ne të dy
N’përqafim të njëri tjetrit
Një shkëndi, e dashurisë, bënte dritë!

Sa fort shpresoj, që prap do vish, se ashtu më the
M’pate premtu se në kët’ jetë pranë gjithmonë do jesh.
2x Ah me kto fjalë, ti veç m’ke vra e m’ke harru...
Me lë vet, e as falje, nuk ke kërku

Kërkoj kohën, të kthej prapa
E kur të nisesh të t’ndaloj.
Qenka vone e mbetet ëndërr
Qe pranë t’kem, e në krahror, tëndin t’pushoj.


Ky tekst u dërgua nga VESA KELMENDI
Më Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet