Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Kelmendi - Nane Moj Kom Gabu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Urime te lumte
a po mburesh me vet veten
kalon ky minut kalon dhe kjo dit
kalon dhe ky vit
POR Joooo
nuk kalon padrejtsia
E ti mo nuk po nalesh zemer
Hey mua nana
Mua Nana me ka MSU
me E dasht un jeten
hey mka MSU Nana krejt me I respektu
E ti ma dhe tatpjeten
Sduu,sduu me pranuuu
nan moj kom gabu
urime te lumte
a po mburesh me vet veten
E une kom shujt
Edhe tkom rujt
mendojsha kalon
por Joo
nuk kalon padrejtsia
E ti Joo nuk po nalesh zemer
Hey mua Nana
mua Nana me ka MSU
me E dasht un jeten
hey mka MSU Nana krejt me I respektu
E ti ma dhe tatpjeten
sduu,sduuu me pranu
nan moj kom gabu
Albina Kelmendi
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/11/2022
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 20
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Fatjon Miftaraj
Video Produksioni: Publico
D.O.P: Adonis KrasniqiAlbina Kelmendi - Nane Moj Kom Gabu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nane Moj Kom Gabu".
3. Video është e këngës "Nane Moj Kom Gabu", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:


Komente 0