Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Kelmendi - Vendi I Dashur Ku U Linda Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ooo Vendi i dashtun ku unë linda
Sa me mallë po të kujtojë
Kurr si sot dashuni nuk ndjeva x2
Veç për ty Kosovë lotoj x2

Ooo Sa më mallë shkoj te shtëpia
Ku kalova fëmininë
Zemrën ma djegë dashunia x2
Mallin ende po e ndi x2

Ooo Asgjë s'mbetet pa u kthye
Kështu kan thonë dhe ne po thojmë
Ja me grosh e ja me krye x2
Për ahret kuj s'do t'ja lojmë x2

Ooo votrën time kur e kujtoj
Ku skaj saj kam ba pushim
Dy tri pika lotë i lëshova x2
Edhe shpreha mallin tim x2


Albina Kelmendi - Vendi I Dashur Ku U Linda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi I Dashur Ku U Linda".
3. Video është e këngës "Vendi I Dashur Ku U Linda", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:


Komente 0