Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albina Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Albina Sinani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2008, Albina Sinani merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Akullorja Akull". Më datë 14 Janar 2012, Albina Sinani publikon videoklipin "Deshirat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shejla Sylejmani

Festina Kabashi

Blorentina Morina

Elmedina Morina

Sijeta Hoti

Doruntina Shabani

Ejona Heda

Erzenita

Lea Nici

Fortesa Berisha


Tags: Albina Sinani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet