Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albina - A Me Ndjen Sot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Ndjen Sot".
3. Video është e këngës "A Me Ndjen Sot", por nuk këndohet nga Albina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albina - A Me Ndjen Sot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/03/2012

2012-03-01T17:10:50+00:00E di a se di , do ishe
mister numer nji
nje plan kisha per ty , e prishe
se zemren more ti iii
sa shum inat i kam te dielat
e vetmja dit ma ty yyy
se e dua cdo minut te kthehesh prap
ti puth ata sy yy !

Ref:
A me ndjen sot mua eja me merr
fol celsin a e ke ne dore
te jetojm cdo nat e dit
ne kemi me te flasim
veten nuk e japim
oret shkojn vetem me nje kujtim
ti mos me bej te vuaj
te dua dhe me duaj
sekretin tim vetem ti e din
prap bota do te flasi
me e fort un tani kur e di se kam emrin flirt .

E di a se di , do ishe
mister numer nji
nje plan kisha per ty , e prishe
se zemren more ti iii
sa shum inat i kam te dielat
e vetmja dit ma ty yyy
se e dua cdo minut te kthehesh prap
ti puth ata sy yy !

Ref:(2x)
A me ndjen sot mua eja me merr
fol celsin a e ke ne dore
te jetojm cdo nat e dit
ne kemi me te flasim
veten nuk e japim
oret shkojn vetem me nje kujtim
ti mos me bej te vuaj
te dua dhe me duaj
sekretin tim vetem ti e din
prap bota do te flasi
me e fort un tani
kur e di se kam emrin flirt .


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Albina Xhons:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet