Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albina Xhons - You Drive Me Crazy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Drive Me Crazy".
3. Video është e këngës "You Drive Me Crazy", por nuk këndohet nga Albina Xhons.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Albina Xhons - You Drive Me Crazy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2011

2011-12-13T17:09:31+01:00Te duash dikë ne jet
te japesh qdo gje ,qdo gje te vertet
me thuaj qdo nat pse sflet
(l'm sory baby skam koh vertet,vertet)3x

You drive me crazy
dhe pse ndonjeher me harron
you drive me crazy
dhe pse asnjeher nuk esht von 2x

You drive me crazy
dhe pse ndonjeher me harron
you drive me crazy
kthehu tek un sa nuk esht von

Me thuaj ku je tani (right now right now)
Ateher kur me duhesh sje ti (you know you know)
q'kerkon me teper nga un sedi
dhe pse te kam dhene me shum se sa me dhe ti 3x

you drive me crazy
dhe pse ndonjeher me harron
you drive me crazy
dhe pse asnjeher nuk esht von 2x

You drive me crazy
dhe pse ndonjeher me harron
you drive me crazy
kthehu tek un sa nuk esht von

kthehu tek un sa nuk esht von 5x


Ky tekst u dërgua nga Inna D.seeley
Më Shumë Këngë Nga Albina Xhons:


Komente mbi këtë këngë