Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albion Bucolli
  • Vendlindja:
  • Drenas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Nuk ka akoma asnjë votë

Albion Bucolli është këngëtar. Në vitin 2019, Albion Bucolli publikon albumin "Kenge Dasmash 2019".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist