Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albion Rexhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  82
  • Vendlindja:
  • Zvicer 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Albion Rexhaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. I talentuar, simpatik dhe shumë i dashur nga bashkëmoshatarët e tij. Ky është Albion Rexhaj, këngëtari qe po i bën për vete shumë fëmijë brenda dhe jashtë Kosovës. Albioni është në gjendje që në çdo kohë t’i këndojë me saktësi këngët e tij, por edhe hitet e ndryshme që i dëgjon e pëlqen. Zbulojeni dhe njihuni me këtë talent. Më datë 22 Korrik 2013, Albion Rexhaj publikon videoklipin "Djali Nga Diaspora". Më datë 24 Prill 2014, Albion Rexhaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

0
0
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Abdyl Morina

Art Hajredini

Loni Haklaj

Erion Ajro

Arlind Lamaxhema

Dario

Slik

Gzim Roci

Shyne

Rapsodi

Tags: Albion Rexhaj, Albion Rexha


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet