Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albion Selita (Albi)

Albion Selita (Albi) - Po Te Pres Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ka dy her qe ne darsem te shoh
ke de shir qe me mua te vallxosh

ref-
Kur ti mu afroveee doren ma shterngoove
ne ter dasmen me mua ti vallxove
po sme the as nje her me goj se sa me do

Sonte pot kerkoj po as kund nuk je
pam shterngu ajo dor vallen se vallxoj

Sonte pot kerkoj po as kund nuk je
pam shterngu ajo dor vallen se vallxoj

Kam deshiiir emrin qe ta diii
ti nuk ma tregove veq me shikovee
esa shum me do ti me ata sy me tregove

Smundeeem ti harroj ata
syt etu qe mua me treguan se sa shum me duaaan

Smundeeem ti harroj ata
syt etu qe mua me treguan se sa shum me duaaan

reff
Sur ti mu afroveee doren ma shterngooveeee
ne ter dasmen me mua ti vallxove
po sme the as nje her megoj sa sa me do

Mka marr malli veq edhe nje her ty te shikoj
nese me afrohesh me kurr nuk do te leshoj

Mka marr malli veq edhe nje her ty te shikoj
nese me afrohesh me kurr nuk do te leshoj

Po pres per ty kur dote takoj
a dot vi ndoj her ajo dit kur me mua dot vallxosh
dhe prap doooooren ti te ma shterngosh

reff
Kur ti mu afroveee doren ma shterngooveeee
ne ter dasmen me mua ti vallxove
po sme the as nje her megoj sa sa me dooo


Ky tekst u dërgua nga  korabi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albion Selita (Albi) - Po Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Pres".
3. Video është e këngës "Po Te Pres", por nuk këndohet nga Albion Selita (Albi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0