A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albiona Kolshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shkrel 
  • Mosha:
  • 74 Vjeç
BIOGRAFIA: Albiona Kolshi është një këngëtare. Më datë 27 Shkurt 2013, Albiona Kolshi publikon videoklipin "Nëna Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Migena Buci

Keda Braja

Laura Lila

Anjeza Bicaku

Graciela Marku

Eva

Meri Petoshati Sula

Jona Jasimi

Eriselda Hadri

Tina (Eglantina Bushkashi)


Tags: Albiona Kolshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019