Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albioni

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Albioni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 27 Dhjetor 2017, Albioni publikon videoklipin "Fat N'dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nikollë Berisha

Andi Ymeri

Naim Loku

Kujta

Arsen Mani

Lindi Baksi

Afrim Rama

Vesel Kryeziu

Hakif Krasniqi

Durim Domnaku

Tags: Albioni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet