A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbër Kurtaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Arbër Kurtaj is a popular singer of Hip-Hop music. Emri tij i vertet eshte: Arbër Kurtaj, por njihet edhe si Albo-Style. Jeton ne Zhur, Prizren. Albo-Style ne fillim filloi te shkruaj tekste muzikore dhe qe nga viti 2007 filloi te merrej me muzike. Tani eshte Producent ne studion Sp3 Entertainment. Po ashtu rap kengetari Albo-Style shkruan/komoponon/masterizon shume kenge te kengetareve tjere. Po vazhdon studimet ne kolegjin FAMA ne banka financa dhe kontabilitet. Rikthehet me një baladë t...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Buta

3 Treshi

Kia

I2rejt

Escobars

Ex Wolf

Mistiku

Kauzza

Lantistar

Strongi


Tags: Arbër Kurtaj, Albo-Style, Albo Style, Arber Kurtaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019