Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  36
Këndon kryesisht: hip-hop

Alboholics është grup artistësh i njohur. Anëtarët e grupit Alboholics janë:
Cyanide, B52 dhe N.a.G apo Jetmir Hoxha, Gëzim Hajdini dhe Visar Ahmeti.
Këta të tre u njoftuan në shkollën e mesme Christopher Columbus. Ky grup u formua në vitin 2000 ku edhe filluan të bejnë këngë së bashku.
Këta gjithashtu bejnë pjesë në grupin The Bloody Alboz.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  immyTBA    Gazmend  

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist