Alboholics
Alboholics
Alboholics
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Alboholics është grup artistësh i njohur. Anëtarët e grupit Alboholics janë:
Cyanide, B52 dhe N.a.G apo Jetmir Hoxha, Gëzim Hajdini dhe Visar Ahmeti.
Këta të tre u njoftuan në shkollën e mesme Christopher Columbus. Ky grup u formua në vitin 2000 ku edhe filluan të bejnë këngë së bashku.
Këta gjithashtu bejnë pjesë në grupin The Bloody Alboz.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: immyTBA immyTBA   Gazmend Gazmend  Komente 0